Nabídka přizpůsobená každé plodině

Cenově zvýhodněné balíčky FloriPro

Neváhejte nás kontaktovat,
rádi Vám pomůžeme

+420 222 090 411

syn.info@syngenta.com
Regionální obchodní zástupci

Jednička na českém trhu v oblasti
ochrany zemědělských plodin

Zajišťujeme lepší a kvalitnější potraviny pro lepší svět prostřednictvím komplexních řešení ochrany zemědělských plodin.

Syngenta disponuje širokým spektrem přípravků na ochranu rostlin, a je tak schopna nabídnout svým zákazníkům komplexní řešení jejich problémů s pleveli, houbovými chorobami a škůdci prakticky ve všech plodinách.


Co je u nás nového?

Pozvánka na Polní den Žlunice

Pozvánka na Polní den Žlunice

Ve spolupráci s Agro Žlunice vás srdečně zveme na Polní den Slunečník, který se uskuteční ve čtvrtek 25. 8. 2016 na pokusných parcelách Agra Žlunice (okres Jičín).

Toprex, jak ho neznáte

Toprex, jak ho neznáte

Využijte synergie přípravku Toprex a močoviny v jarní fungicidně-morforegulační aplikaci! Kombinací snížené dávky Toprexu 0,35 l/ha a 10 kg močoviny v tankmixu dosáhnete všech benefitů přípravku a navíc dodáte porostu dusík v jedné aplikaci.

Připravte svůj ječmen na vysoký výnos

Připravte svůj ječmen na vysoký výnos

Letošní zima je svým dosavadním průběhem již třetí mírnou zimou v pořadí. Hybridní ozimé ječmeny budou mít po příchodu jara rychlý start a je potřeba je co nejdříve přihnojit.

Tisková zpráva: Nabídka společnosti ChemChina

Společnost ChemChina učinila nabídku na získání všech akcií společnosti Syngenta za cenu $43 milionů. Představenstvo společnosti doporučilo nabídku akceptovat. Více informací v tiskové zprávě.

Chcete získat detailnější informace o počasí a prémiové služby v programu mojeSyngenta? Zaregistrujte se zde.

Přihlášení

E-mail: *
Heslo: *
Zapomněli jste heslo?

Nejste ještě registrováni?  Registrujte se teď